Кабінет соціального педагога

Соціальний педагог Слободо-Шлишковецького Ліцею

Шевчук Ольга Миколаївна

+380988629486

Шановні батьки, здобувачі освіти, педагоги, працівники ліцею та усі хто завітав на сайт!

Рада Вас вітати у кабінеті соціального педагога - Шевчук Ольги Миколаївни.

Кабінет соціального педагога Ліцею організований для створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів, атмосфери взаємодопомоги та спвіробітництва у навчально-виховному процесі між педагогами, учнями та батьками. До соціального педагога ліцею завжди відкриті двері - "Я чекаю на Вас, щоб вислухати, допомогти, підтримати!"

Шевчук Ольга Миколаївна [email protected]

Якщо Ви потребуєте психологічної підтримки; у Вас виникли запитання щодо виховання доньки/сина; не можете справитись із тривогою і т.д...тоді не відкладайте турботу про себе чи своїх дітей на потім.

Пишіть мені на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте на номер: +38098862948

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Слободо-Шлишковецького Ліцею